APLIKACE

Aplikace korkové směsi se provádí speciální stříkací pistolí kterou máme také v nabídce.

Aplikaci korkové směsi provádí výhradně námi proškolení a certifikovaní aplikátoři, tak aby byli dodrženy technologické postupy a kvalita provedené aplikace. Následně Vám můžeme garantovat záruky našeho materiálu.

Stříkaný korek DECOPROYEC lze použít na fasády, střechy, terasy, plechové haly, okolí bazénů, vozidla, dřevěné domy, pece atd. Vydatnost stříkaného korku je 1,5-2,5 kg/m2 a nanáší se ve dvou až třech vrstvách tak aby byla dosažena konečná vrstva 2-3 mm. Velmi důležité je mezi jednotlivými vrstvami dodržet technologické přestávky tak aby jednotlivé vrstvy dostatečně vyschli.

VIDEO

Fixační prostředky (penetrace): Před aplikací stříkaného korku použijte fixační emulzi DECOPROYEC. Při realizaci fasád je tato emulze používána pouze jako fixační prostředek a lze jí ředit v poměru ¾ a poté je její výtěžnost 200 m2/12 kg balení.

Při realizaci plochých střech a teras je tato emulze používána jako další hydroizolace a doporučuje se ji neředit a její vydatnost je 70 m2/12 kg balení.

Příprava korkové směsi DECOPROYEC před aplikací: Korková směs je balená v igelitovém obalu, vložená do plastového kýble a zavřená víkem s pojistkou. Před aplikací odstraňte pojistku otevřete víko a obsah igelitového obalu vyprázdněte do plastového kýble. Nalejte 2-3 dcl vody a důkladně promíchejte. Poté je korková směs připravena k aplikaci.

FASÁDA BYTOVÝ DŮM

Decoproyec aplikace Decoproyec aplikace

FASÁDA A STŘECHA RODINNÝ DŮM

Decoproyec aplikace Decoproyec aplikace

REKONSTRUKCE BAZÉNU

Decoproyec aplikace Decoproyec aplikace Decoproyec aplikace